Brafitting w Bra-Dreams

W Salonie Bra-Dreams małe i duże Biustonosze, na warszawskiej Ochocie, każda kobieta ( wiek nie ma znaczenia, bo nigdy nie jest za późno na edukację) w kameralnej atmosferze w jednej z dwóch obszernych przymierzalni, otrzymuje zawsze pomoc w dobraniu  biustonosza. Trwa to zawsze około 20 – 35 minut. Stosujemy zasadę, że; „pośpiech nie jest dobrym doradcą”. Opowiadamy swoim klientkom o tym, że biustonosz nosi nam biust, a nie tylko go zakrywa , że miseczki muszą obejmować całe piersi- czyli jak powinna leżeć fiszbina, że ramiączka noszą nam tylko 20-30% ciężaru biustu, że obwód musi być stabilny( nie ciasny!!!).

Polityka Bra-Dreams

Celem działalności Bra-Dreams jest dopasowanie  każdej Klientce Salonu prawidłowego rozmiaru biustonosza oraz jego sprzedaż,  na poziomie jakości spełniającym wymagania i oczekiwania  Klientek.

Salon Bra-Dreams realizuje swoją Politykę Jakości poprzez:

– posiadanie bielizny wysokiej jakości

– współpracę z dostawcami spełniającymi wymagania  jakościowe Salonu

– pełną odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy

– tworzenie klimatu zaufania z Klientkami

– monitorowanie nowości rynkowych, nowych technologii,  wykorzystywanych w produkcji bielizny

Biustonosz na prezent?

Oferujemy zakup bonu podarunkowego( o różnych nominałach) jako doskonały prezent dla swojej wybranki, która sama dokonuje już na miejscu wyboru stanika. Czasy prezentowania ( najczęściej przez Panów) bielizny w rozmiarze 75B zeszły do lamusa.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *